Niebanalne wzorki na paznokcie

Nie wiesz, jak ozdobić paznokcie lub nie wiesz, co zrobić z połamanym cieniem do powiek? Przeczytaj artykuł, a dowiesz się jak stworzyć oryginalne wzorki na paznokcie.

Wzorków na paznokciach jest tyle, ile wizażystek, stylistek i kolorów lakierów. Jednak możesz być oryginalna i pomalować paznokcie tak, jak
jeszcze nikt tego nie zrobił. Wykorzystaj do tego połamane cienie do
powiek. Pokrusz je dokładnie. Są dwa sposoby aplikacji cieni na
paznokcie.

  • Pierwszy sposób:
    wsyp pokruszone cienie do buteleczki z
    lakierem i wymieszaj. Taką miksturą maluj paznokcie.
  • Drugi sposób:
    pomaluj paznokcie lakierem, który kolorystycznie pasuje z pokruszonym cieniem do powiek (możesz oczywiście dobrać barwę kontrastującą). Na nie wyschnięte paznokcie nałóż za pomocą gąbeczki lub pędzelka cień. Aplikuj go na całą płytkę paznokcia lub na jej brzeg. Łącz ze sobą pokruszone cienie do powiek w różnych kolorach.

Paznokcie można zdobić na wiele sposobów. A czy słyszałaś o moczeniu
paznokci w wodzie z lakierem?

Pomaluj płytkę paznokcia lakierem bazowym i poczekaj aż wyschnie. Do uprzednio przygotowanej miseczki z wodą wpuszczaj krople lakierów do paznokci. Zacznij od kropelki lakieru, którym pomalowałaś paznokcie. Potem kropla lakieru w innym kolorze. W taki sposób zrób klika warstw. Następnie drewnianym patyczkiem rozciągnij lakiery na powierzchni wody – utwórz coś na kształt gwiazdki. Włóż palec tak, by lakiery pokryły paznokieć; pomóż sobie patyczkiem. Zmywaczem do paznokci zetrzyj lakier z palca. Za pomocą specjalnych przyrządów do robienia kropek lub kresek ozdób paznokcie. Na koniec pomaluj bezbarwnym lakierem lub utwardzaczem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *