Do góry
Jak łączyć zabiegi medycyny estetycznej?
Napisany przez: Redakcja
| 40 odwiedzin

Ostatnio bardzo popularna stała się tzw. terapia łączona. Podczas niej wykonuje się kilka zabiegów, których działanie uzupełnia się nawzajem. Jak łączyć różnorodne zabiegi, aby uzyskać najlepsze efekty? Przeczytaj artykuł, a wszystkiego się dowiesz.

Mezoterapia – odżywia, regeneruje i pobudza

Mezoterapię często łączy się z wieloma innymi zabiegami medycyny estetycznej: tzw. wypełniaczami lub endermologią. Bardzo dobre rezultaty przynosi mezoterapia igłowa, podczas której pod skórę wstrzykuje się lecznicze substancje. Ich zadaniem jest powstrzymanie łysienia, wygładzenie zmarszczek, zregenerowanie skóry. Mezoterapia igłowa w połączeniu z masażem lub endermologią pomaga pozbyć się cellulitu lub rozstępów. Zastosowana wraz z zabiegiem Ultracontour pomaga w usuwaniu złogów tłuszczu i modelowaniu sylwetki.

Wyszczuplanie ciała – Endermologie i Ultracountour

Połączenie tych dwóch zabiegów przyniesie niesamowite efekty. Dzięki zabiegom twoja skóra będzie bardziej jędrna, krążenie krwi polepszy się, a metabolizm się poprawi. Dodatkowo cellulit i rozstępy znikną, a twoja skóra stanie się gładka i jędrna. Zabiegi Endermologie i Ultracountour polecane są dla osób zmagających się z miejscowym otłuszczeniem lub kobietom chcącym odzyskać formę sprzed ciąży.

Jędrna skóra bez użycia skalpela

Nie musisz poddawać się operacjom plastycznym, aby wyglądać szczupło i mieć jędrną skórę. Taki sam efekt przyniesie bezinwazyjny zabieg medycyny estetycznej, Titan. W jego trakcie ogrzewane są włókna kolagenowe, które następnie samoistnie regenerują się. Efekt? Bardziej gęściejsza, napięta, gładsza i młodsza. Zabieg Titan można połączyć z mezoterapią, uzyskując jeszcze lepsze rezultaty.

Jeżeli twoja skóra jest szara i zmęczona, to doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie zabiegu Cryolift i peelingu glikolowego lub migdałowego. Podczas Cryolift używa się specjalnej głowicy, która wytwarza powietrze o temperaturze -15°C. Dzięki temu kwasy lub inne lecznicze składniki przenikają do głębszych warstw skóry. Pobudzane jest także mikrokrążenie, a skóra staje się dotleniona i ujędrniona.