Jak łączyć zabiegi medycyny estetycznej?

Ostatnio bardzo popularna stała się tzw. terapia łączona. Podczas niej wykonuje się kilka zabiegów, których działanie uzupełnia się nawzajem. Jak łączyć różnorodne zabiegi, aby uzyskać najlepsze efekty? Przeczytaj artykuł, a wszystkiego się dowiesz.

Mezoterapia – odżywia, regeneruje i pobudza

Mezoterapię często łączy się z wieloma innymi zabiegami medycyny estetycznej: tzw. wypełniaczami lub endermologią. Bardzo dobre rezultaty przynosi mezoterapia igłowa, podczas której pod skórę wstrzykuje się lecznicze substancje. Ich zadaniem jest powstrzymanie łysienia, wygładzenie zmarszczek, zregenerowanie skóry. Mezoterapia igłowa w połączeniu z masażem lub endermologią pomaga pozbyć się cellulitu lub rozstępów. Zastosowana wraz z zabiegiem Ultracontour pomaga w usuwaniu złogów tłuszczu i modelowaniu sylwetki.

Wyszczuplanie ciała – Endermologie i Ultracountour

Połączenie tych dwóch zabiegów przyniesie niesamowite efekty. Dzięki zabiegom twoja skóra będzie bardziej jędrna, krążenie krwi polepszy się, a metabolizm się poprawi. Dodatkowo cellulit i rozstępy znikną, a twoja skóra stanie się gładka i jędrna. Zabiegi Endermologie i Ultracountour polecane są dla osób zmagających się z miejscowym otłuszczeniem lub kobietom chcącym odzyskać formę sprzed ciąży.

Jędrna skóra bez użycia skalpela

Nie musisz poddawać się operacjom plastycznym, aby wyglądać szczupło i mieć jędrną skórę. Taki sam efekt przyniesie bezinwazyjny zabieg medycyny estetycznej, Titan. W jego trakcie ogrzewane są włókna kolagenowe, które następnie samoistnie regenerują się. Efekt? Bardziej gęściejsza, napięta, gładsza i młodsza. Zabieg Titan można połączyć z mezoterapią, uzyskując jeszcze lepsze rezultaty.

Jeżeli twoja skóra jest szara i zmęczona, to doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie zabiegu Cryolift i peelingu glikolowego lub migdałowego. Podczas Cryolift używa się specjalnej głowicy, która wytwarza powietrze o temperaturze -15°C. Dzięki temu kwasy lub inne lecznicze składniki przenikają do głębszych warstw skóry. Pobudzane jest także mikrokrążenie, a skóra staje się dotleniona i ujędrniona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *