Zestaw prezentowy Max Factor

Mimo iż do świąt jeszcze daleko, już teraz trzeba kupić prezenty. Skarpety, krawat, a może słodycze? Nie, te prezenty nie zadowolą już nikogo. Zaskocz więc wszystkich i obdaruj wybraną osobę zestawem marki Max Factor.

Prezent od Max Factor

Max Factor przygotował na te święta zestaw prezentowy: podkład Facefinity All Day Flawless 3 w 1 oraz tusz do rzęs Mascara 2000 Calorie w kolorze czarnym. Pierwszy z kosmetyków posiada aż trzy funkcje: długo utrzymuje się na skórze, chroni ją przed promieniowaniem słonecznym i maskuje niedoskonałości. Facefinity All Day Flawless 3 w 1 zawiera filtry przeciwsłoneczne SPF 20. Dostępny jest w sześciu wersjach kolorystycznych: począwszy od jasnego beżu, przez odcienie zbliżone do naturalnej barwy skóry, po odcienie brązu. Podkład zamknięty jest w szklanej buteleczce z pompką –aplikator ułatwia wyciśnięcie takiej ilości kosmetyku, która wystarczy do zrobienia jednego makijażu (nałożenia na cerę jednej warstwy podkładu). Facefinity All Day Flawless 3 w 1 matuje skórę na cały dzień, nie pozostawia plam i smug, nie zapycha skóry, a do tego posiada ładny i delikatny zapach. Jednak po zmyciu podkładu twarz wydaje się być szara i zmęczona. Jeżeli kosmetyku używają osoby z suchą cerą, mogą zauważyć podkreślone suche skórki.

W buteleczce mieści się 30 ml produktu.

Oprócz podkładu Facefinity All Day Flawless 3 w 1 w zestawie od Max Factor znajduje się również Mascara 2000 Calorie. Zadaniem tuszu jest pogrubienie rzęs i nadanie im głębokiego, czarnego koloru. Szczoteczka posiada krótkie i gęsto osadzone włoski. Dobrze rozczesuje i rozdziela rzęsy, a także równomiernie rozprowadza tusz na rzęsach. Mascara 2000 Calorie nie osypuje się i dość szybko wysycha, nie pozostawiając tym samym czarnych śladów na powiece i pod oczami. Niestety zbyt duża ilość tuszu do rzęs nabiera się na szczoteczkę. Ten problem można jednak rozwiązać. Można zastosować technikę polecaną przez kosmetyczki i obetrzeć nadmiar produktu o brzeg buteleczki albo po prostu wytuszować rzęsy taką ilością tuszu, jaka znajduje się na szczoteczce. W pierwszym przypadku ryzykujemy szybsze skończenie się kosmetyku lub jego zasychanie, a w drugim – efekt sklejonych i oblepionych rzęs, a nawet osypywanie się tuszu.

Opakowanie zawiera 9 ml produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *