Puder do włosów – remedium na cienkie włosy

Twoim włosom brak objętości? Pasemka są cienkie i oklapnięte przy nasadzie? Na szczęście jest na to sposób. Wypróbuj puder do włosów.

Dlaczego włosy nie mają objętości?

Włosy bez objętości to problem, który dotyka wielu kobiet. A przyczyn może być dużo. Jeżeli twoja mama miała cienkie i rzadkie włosy, ty też odziedziczysz taką fryzurę; jest to więc sprawa genów – niestety, nie możesz tego zmienić. Niewłaściwa pielęgnacja również może skutkować utratą objętości. Jeśli źle dobrałaś szampon lub odżywkę, możesz osłabić kondycję włosów i niekorzystnie (i nieświadomie) wpłynąć na kształt fryzury. Być może to Matka Natura wyposażyła cię w cienkie włosy. Jeśli chcesz zmienić ten stan rzeczy, możesz zastosować puder do włosów. Jest to szybszy sposób zwiększenia objętości i uniesienia włosów do góry niż kuracje specjalistycznymi kosmetykami, suszenie pasemek w niewygodnych pozach i za pomocą różnych sprzętów fryzjerskich oraz stosowanie płukanek, henny i innych specyfików. A używanie pudru do włosów posiada też inne zalety.

Puder do włosów – jak korzystać?

Puder do włosów przypomina talk; w jego składzie powinny znaleźć się naturalne składniki, np. dwutlenek krzemu. Unosi on włosy do góry i zwiększa ich objętość od nasady. Przeznaczony jest do włosów długich i cienkich. Puder do włosów można wykorzystać również jako suchy szampon – matuje włosy i pochłania nadmiar sebum. Służy również do układania i modelowania fryzury. Stosowany w nadmiarze może sklejać włosy. Puder do włosów nakłada się na suche włosy, w miejsca, którym chcemy nadać objętość. Kosmetyk rozetrzyj w dłoniach i wmasuj w skórę głowy. Aplikację rozpocznij od środka do podstawy głowy. Aby utrwalić nową fryzurę, użyj lakieru do włosów.Podsumujmy: puder do włosów zwiększa objętość, pozwala modelować fryzurę i nadawać jej pożądany kształt, zapewnia trwałość nowej fryzurze, włosy stają się podatne na układanie, skórze głowy nadaje świeżość i matowe wykończenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *