Testowałam słynne rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions od Nanolash!

Stylizacja rzęs w 10 minut? Aplikacja, która utrzymuje się nawet do 5 dni? Właśnie takie obietnice składa producent kępek DIY Eyelash Extensions, czyli Nanolash! Jesteście ciekawe, czy pokrywają się one z rzeczywistością? Postanowiłam to sprawdzić!

Nie ukrywam, że zawsze eksperymentowałam z produktami do rzęs. Moim celem było uzyskanie pięknego wachlarza wzorem znanych celebrytek. Wiedziałam, że odwołując się do naturalnych sposobów, nie będzie to możliwe. Rzęsy na pasku są mi świetnie znane, jednak ich codzienne doklejanie było uciążliwe. Właśnie dlatego zdecydowałam się przetestować kępki do samodzielnej aplikacji od Nanolash!

Kilka słów o kępkach DIY Lash Extensions

Zacznę od szybkiego wyjaśnienia, czym tak dokładnie są kępki DIY Eyelash Extensions. Przede wszystkim są to rzęsy do samodzielnej aplikacji, która nie powinna zająć więcej niż 10 minut. Co więcej, taka domowa aplikacja rzęs ma utrzymać się aż do 5 dni! Brzmi perfekcyjnie, prawda?

Kępki DIY Lash Extensions dostępne są w 8 modelach do wyboru. Według mnie jest to duży plus, gdyż można je dopasować idealnie do kształtu oka. Ja wybrałam pojedyncze opakowanie. Znajduje się w nim 36 gotowych kępek rzęs do domowej aplikacji. Dodatkowo oferują one aż 3 rozmiary: 10, 12 i 14 mm. Jako że chętnie eksperymentuje z różnymi stylizacjami, takie rozróżnienie jest jak najbardziej na plus.

W sprzedaży dostępny jest także zestaw do przedłużania rzęs od Nanolash. Oprócz standardowych kępek oferuje on dodatkowo:

  • bonder Nanolash – specjalistyczny klej o pojemności 5 ml, który zyskuje lepkość po 30-60 sekundach;
  • remover Nanolash – do usuwania aplikacji bez szkody dla naturalnych włosków;
  • sealer Nanolash – do usuwania lepkiej warstwy po nałożeniu bondera;
  • pęsetę do rzęs – wykonana ze stali nierdzewnej pozwala wygodnie chwytać i aplikować kępki.

Po wyjęciu rzęs do samodzielnej aplikacji z opakowania zaskoczyły mnie one swoją miękkością i lekkością. Już wtedy wiedziałam, że ich przyklejenie nie powinno być trudne!

rzęsy do samodzielnego przedłużania nanolash

Przedłużanie rzęs DIY – chwila prawdy!

Przyszedł czas na aplikację kępek DIY Lash Extensions. Producent obiecał, że nie zajmie ona więcej niż 10 minut. Ciężko było mi w to uwierzyć, szczególnie że nie mam żadnego doświadczenia w tym zakresie. Mimo wszystko włączyłam stoper i zaczęłam odliczanie.

Przygotowałam swoje rzęsy, wykonując dokładny demakijaż. Usunęłam resztki kosmetyków i postępowałam zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania. Zakładanie kępek DIY rozpoczęłam od:

  • nałożenia warstwy bondera – oczywiście odczekałam do momentu, w którym nabierze on lepkości;
  • w międzyczasie wybrałam kępki, które chciałam wykorzystać podczas aplikacji;
  • przymocowałam kępkę od spodu, około 1 mm od linii rzęs i ścisnęłam pęsetą;
  • pokryłam aplikację sealerem.

Faktycznie wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a proces zajął mi mniej niż 10 minut.

przedłużanie rzęs w domu efekty

Co mogę powiedzieć o trwałości kępek DIY Lash Extensions?

Wykonana samodzielna aplikacja rzęs spełniła moje oczekiwania. Przyszedł więc czas, by sprawdzić także jej trwałość. Producent deklaruje, że kępki utrzymają się we właściwym miejscu przez 5 dni. 

Moim zdaniem, trwałość aplikacji można jednak przedłużyć. U mnie kępki DIY Eyelash Extensions utrzymały się przez 8 dni. Przed okres noszenia starałam się je delikatnie pielęgnować i spać na plecach. Co ciekawe, wydaje mi się, że mogłam nosić je dłużej, ale z uwagi na własną ciekawość zdecydowałam się je zdjąć. Chciałam sprawdzić, czy mogę wykorzystać je ponownie.

Producent podkreślił, że kępki DIY Lash Extensions są jednorazowego użytku. Jednak po zdjęciu się nie odkształciły i z przyjemnością założyłam je ponownie!

Kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash – polecam czy nie?

Luksusowe kępki DIY Lash Extensions mogę polecić z czystym sumieniem. U mnie sprawdziły się wyjątkowo dobrze – zarówno pod względem trwałości jak i łatwości aplikacji.

Wydaje mi się, że są to rzęsy do samodzielnej aplikacji z segmentu premium. Wykonane z lekkiego materiału, elastyczne kępki świetnie dopasowują się do oka. Dzięki nim w 10 minut mogłam uzyskać wymarzone spojrzenie!