Jak uzyskać rzęsy niczym z mangi?

Marzysz o spojrzeniu rodem z filmowej mangi? Teraz będziesz mogła cieszyć się długimi i gęstymi rzęsami nawet w Polsce. Myślisz, że to niemożliwe? A jednak. Wystarczy, że użyjesz tuszu L’Oreal „Mega Volume Miss Manga”.

Producent w opisie produktu zapewnia, że to innowacyjny kosmetyk, który pozwoli podwoić objętość rzęs. A wszystko za sprawą szczoteczki, która ma kształt stożka, dzięki czemu dosięga nawet najmniejsze kępki. Dodatkowo sama formuła tuszu jest tak skomponowana, aby po jego nałożeniu rzęsy zyskały kilka milimetrów, a może nawet centymetrów.

W praktyce mamy przed sobą opakowanie w bardzo dziewczęcym stylu. Jest różowiutkie i błyszczące. Warto przed zakupem zwrócić uwagę na kolor tuszu, bo oprócz czerni dostępny jest też fiolet i turkus. Po otworzeniu zawartości, oczom ukazuje się „dziwna” szczoteczka. Jej kształt lekko przypomina stożek. Włoski ma dosyć rzadko umieszczone, co nie jest typowe dla grzebyczków do rzęs. Do tego szczoteczka mocno się wygina. Jak zachowa się podczas używania?

Wyginająca się część w niczym nie przeszkadza, a nawet ułatwia dotarcie do różnych zakątków oka. A sam tusz ma lekką formułę, która nie uczula. Na początku może wydawać się zbyt rzadki, ale po kilku użyciach będzie idealny. Na rzęsach sprawuje się świetnie. Po nałożeniu pierwszej warstwy zauważysz, że twoje kępki się wydłużyły i zyskały dodatkową objętość. Jeśli zdecydujesz się na drugie nałożenie, to efekt będzie spektakularny. Przypomina nawet sztuczne rzęsy. Ale nie przesadzaj z ilością tuszu, bo możesz posklejać kępki.

Wytrzymałość kosmetyku jest zadowalająca. W ciągu dnia nic się nie osypuje i wytrzymuje kontakty z wilgocią, chociaż do basenu się nie nadaje. Tusz ma właściwie same zalety. Jedynymi wadami mogą być jego dostępność i cena. W Polsce maskarę znajdziemy jedynie w nielicznych drogeriach i sklepach internetowych. Dużo łatwiej jest znaleźć ten kosmetyk za granicą. Jeśli chodzi o kwotę, jaką wydasz na „Mega Volume Miss Manga” to będzie ona oscylowała w granicach 60 zł.

Producent nie przesadził z twierdzeniem, że po użyciu jego tuszu zyskamy rzęsy jak postacie z mangi. Korzystając z maskary L’Oreal będziemy się cieszyć gęstymi i podwójnie wydłużonymi rzęsami. Czy można chcieć czegoś więcej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *