Lip Lover na ustach

Perfekcyjnie pomalowane usta kuszą swoim wyglądem. Wpływ ma na to nie tylko kolor pomadki, ale także równe nałożenie. Jeśli masz z tym choćby najmniejszy problem, to sięgnij po kosmetyk, który ci w tym pomoże. Może to być np. „Lip Lover”.

Szminka marki Lancome jest nowością na polskim rynku, ale za granicą zyskała już niemałą popularność. A wszystko za sprawą pielęgnacji ust i kolorów idealnie dopasowanych do każdej kobiety. Możesz wybrać odcienie z 15 dostępnych wersji kolorystycznych. Niestety każdy z nich kosztuje około 100 zł, więc jest to produkt zdecydowanie z wyższej półki i nie każdy się na niego zdecyduje. Jeśli jednak się zastanawiasz nad zakupem to koniecznie przeczytaj o jego działaniu.

Szminka jest zamknięta w srebrnym opakowaniu z okienkiem, które umożliwia zobaczenie koloru pomadki. Wizualnie pudełeczko nie wygląda zachęcająco, a nawet trochę tandetnie, ale ma jeden plus – dobre zamknięcie. Otworzysz produkt tylko wtedy, jeśli naciśniesz guzik. W środku znajduje się miękka szczoteczka, którą aplikuje się kosmetyk. Przypomina tradycyjny błyszczyk.

Nałożenie szminki jest analogiczne, jak przy tradycyjnej aplikacji. Kosmetyk ma kremową formułę, która delikatnie nawilża wargi, nie podkreślając suchych skórek. Kolor jest intensywny, więc nie ma potrzeby nakładać kilku warstw. Głęboko wchodzi w strukturę ust, dzięki czemu nie pozostawia smug. Pomadka miała wytrzymać 8 godzin, ale na aż tyle nie ma co liczyć. Za to 6 godzin spokojnie wytrzyma na wargach. To i tak dobry wynika jak na szminkę.

Jeśli chcesz mieć w swojej kosmetyczce ekskluzywną szminkę, która wszystkich zachwyci swoim kolorem, to zdecydowanie powinnaś wypróbować „Lip Lover”. To będzie miłość od pierwszego nałożenia na usta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *