Domowy manicure hybrydowy – poznaj TOP 5 najlepszych zdobień!

Chcesz ozdobić domowy manicure hybrydowy, ale nie wiesz jak? Wcale nie musisz mieć talentu plastycznego, aby mieć piękną hybrydę! Poznaj najlepsze, łatwe zdobienia na paznokcie!

1. ZDOBIENIE INNYM LAKIEREM

Jeśli myślisz, że malowanie wzorów na paznokciach wymaga wprawy – mylisz się! Na szczęście niepotrzebny tez ci wyjątkowy talent: wystarczy, że zaopatrzysz się w specjalny, cieniutki pędzelek do zdobień lub w specjalną sondę, tzw dotting tool. Pędzelek pozwoli ci stworzyć m.in. efekt żyłek, czy nierównych spękań na paznokciu – kilka pociągnięć po płytce i manicure imitujący kamienie półszlachetne gotowy!
Sonda jest z kolei doskonałym narzędziem do tworzenia efektownych kropeczek, Możesz nimi równomiernie pokryć całą płytkę, lub tworzyć wzory przypominające barwne mandale, albo po prostu krocze kwiatki. Tak naprawdę ogranicz acie jedynie twoja wyobraźnia, a wierzymy, ze ona nie ma granic!

2. EFEKT CAT EYE NA PAZNOKCIACH

To klasyka hybrydowego manicure! kobiety bardzo często kupują lakier cat-eye, ponieważ jest praktycznie bezproblemowy w użyciu, a efekt wygląda oszałamiająco. Kociego oka nie uzyskasz za sprawą tradycyjnego lakieru, dlatego śmiało sięgaj po magnetyczny lakier! Cat eye robi się bardzo łatwo – wystarczy pomalować paznokieć i zbliżyć do niego specjalną, dołączoną do lakieru metalową płytkę, która jest magnesem. Lakier jest stworzony tak, aby przyciągał dodane do niego opiłki i tworzył świetliste, połyskujące pasy. Od tego jak przyłożysz płytkę magnetyczną zależy, jak będą wyglądały błyszczące pasma na płytce. Możliwości jest wiele, dlatego życzymy ci miłej zabawy!

3. ŻELE DO ZDOBIEŃ PAZNOKCI

Żele do zdobień wyglądają pięknie, ponieważ pozwalają stworzyć bardzo oryginalny efekt 3D na paznokciach. Możesz je łączyć ze sobą, by uzyskać nowe, nietypowe kolory, zestawiać z lakierem do hybryd lub nakładać samodzielnie. Sonda do kropek, lub cienki pędzelek pasują idealnie do nanoszenia żeli. Im więcej warstw nałożysz na paznokieć, tym bardziej wypukły będzie twój wzorek. Dzięki żelom do paznokci stworzysz nie tylko motywy roślinne czy geometryczne, ale także np. wciąż popularny sweterek na paznokciach, albo śnieżynkę, gwiazdkę, serduszka.

4. PYŁKI DO ZDOBIEŃ 

Tu możesz naprawdę zaszaleć! Pyłki do paznokci to mnogość barw, faktur, odcieni, oraz sposobów nakładania. Wybrany pyłek możesz nanosić na płytkę na dwa sposoby: albo po prostu nasypać ho na pomalowany paznokieć i utwardzić w lampie, albo wetrzeć gąbeczką do cieni. Za każdym razem uzyskasz inny efekt. Pyłki do paznokci pozwolą ci w szybki i bezproblemowy sposób uzyskać efekt zorzy, syrenki, lustra, holo, brokatowy… możliwości jest bardzo dużo, a kolorów… jeszcze więcej! To właśnie dzięki pyłkom stworzysz np. tak ostatnio modny efekt benzyny na paznokciach, czyli mieniącej się złotem, fuksją i burgundem poświaty na ciemnej płytce.

5. FOLIA TRANSFEROWA NA PAZNOKCIE 

Ostatni, ale wcale nie najgorszy w zestawieniu sposób na pięknie ozdobione paznokcie to folia transferowa. Jest bardzo łatwa w użyciu – po prostu przyciskasz ją do pomalowanej płytki, z niezmytą warstwą dyspersyjną. jeśli chcesz, aby efekt był mocniejszy – zastosuj specjalny klej do folii, który nakłada się na minutę przed przyłożeniem jej do płytki. Czy wiesz jak wiele wzorów i kolorów możesz wyczarować z jednej, niewinnej folii? Jeśli myślałaś, że to tylko złoto lub srebro, jesteś w wielkim błędzie! Folie transferowe występują niemal we wszystkich wzorach i kolorach świata! Przekonaj się sama i stwórz sobie najpiękniejszą hybrydę, w dodatku całkowicie samodzielnie. Życzymy miłej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *