VIANEK. Czy polski producent kosmetyków podbije rynek?

Pierwszą polską marką, która wyszła z ofertą naturalnych kosmetyków sprzedawanych na skalę masową, jest VIANEK. Pnąca się w górę wśród rynkowej konkurencji marka to produkty, które wyszły spod skrzydła dobrze znanego producenta kosmetyków dla skóry wrażliwej, Sylveco. Dlaczego VIANEK? Co oferuje polska marka?

Ludowa charakterystyka marki

Kosmetyki marki VIANEK to naprawdę ciekawa pozycja na polskim rynku kosmetycznym. Marka nie upodabnia się do luksusowych zagranicznych marek, a wręcz przeciwnie – stawia przede wszystkim na słowiański charakter produktów. VIANEK to więc produkty o składzie opierającym się na polskich ziołach i roślinach, które zamknięto w minimalistycznych opakowaniach z wieloma ludowymi akcentami np. wzorami charakterystycznymi dla polskiego folkloru. VIANEK to tradycja, która przekazywana była z pokolenia na pokolenie w Zalipiu, małopolskiej wsi, a dziś zaskarbia sobie także przychylność poza granicami kraju.

Dobro naturalnych składników

VIANEK oferuje kosmetyki o starannie dobranym naturalnym składzie i urzekających zapachach. Niepowtarzalna kompozycja składników produktów VIANEK to przede wszystkim ekstrakty z kwiatów, ziół i roślin pochodzących z ekologicznych, polskich upraw. W składzie kosmetyków marki znajdziemy m.in. pszenicę, robinię akacjową, owoce jeżyny, lawendę, winogrona, wosk pszczeli, ekstrakty lipowe, kozłka lekarskiego, owoce kasztanowca, borówkę brusznicę, morele i inne. Zapachy produktów VIANEK to również sięgnięcie do naturalnych polskich aromatów: malina, czerwona porzeczka, gruszka, jabłko, wiśnia i brzoskwinia.

Kompleksowa pielęgnacja organiczna

Kosmetyki marki VIANEK to nie tylko kusząca aromaterapia oraz ludowy design, ale także działanie produktów na wielu płaszczyznach. Marka oferuje sześć serii produktów do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Każdy kolor to inna seria pielęgnacyjna VIANEK.

  • SERIA NIEBIESKA – dogłębne nawilżenie,
  • SERIA ZIELONA – oczyszczenie i orzeźwienie,
  • SERIA POMARAŃCZOWA  – gruntowne odżywienie,
  • SERIA CZERWONA – ujędrnienie i działania anti-age,
  • SERIA RÓŻOWA – łagodzenie podrażnień i relaks,
  • SERIA FIOLETOWA – ukojenie i wzmocnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *