Uwaga! Nanobrow Eyebrow Pencil to moja ukochana kredka do precyzyjnego makijażu brwi

Kochane moje Istotki! Pewnie przyznacie mi rację, że brwi rzadko są u nas powodem do radości. Najczęściej mamy z nimi na pieńku, prawda? Są za grube, za cienkie, pełne prześwitów, albo o zgrozo – jedna różni się od drugiej. Na pocieszenie powiem Wam, ze wśród wszystkich kobiet, które znam, tylko nieliczne mają idealne brwi. Reszta pomaga swojej urodzie dobrym makijażem. Większość do malowania wybiera kredkę. Ja też należę do jej fanek: dobra kreda do brwi zrobi Wam pełny makijaż tak piękny, że nie będziecie potrzebować żadnego innego kosmetyku. Czy taka kredka istnieje? Oczywiście, dziś właśnie pojawiłam się tu po to, by ją Wam opisać. Zapraszam na recenzję Nanobrow Eyebrow Pencil. Genialnej kredeczki, która skradła moje serce!

dokładna kredka do brwi

Nanobrow Eyebrow Pencil – kredka, której nie musisz temperować

Gdybyśmy byli w American Got Talent, to ta kredka wygrałaby mój złoty guzik! Jest wyjątkowa stworzona według najnowszych kanonów, innowacyjna: ma mistrzowski, bardzo cienki grafit i nie trzeba jej temperować. Rysik jest odpowiedniej twardości (tak naprawdę nie jest wcale twardy ani za miękki, żeby nie “paćkać” po skórze. Lekko woskowy, super nasycony pigmentem. Przy niej drewniane, strugane kredki są tak archaiczne, jakby pochodziły ze średniowiecza. Pewnie zdajecie sobie też sprawę, że ta temperowana kredka do brwi nigdy nie uzyska takiej precyzji w makijażu i tak cieniutkiego rysika, który namaluje Wam tak cudne, precyzyjne kreseczki i linie. Nanobrow to nie tylko „dobra kredka do makijażu brwi”, to po prostu sztos!

Nanobrow Eyebrow Pencil – profesjonalna kredka do makijażu brwi

Myślicie, że profesjonalny makijaż brwi nie leży w zasięgu Waszych możliwości? Kochani, mylicie się! Nanobrow to profesjonalna kredka do makijażu brwi, która naprawdę nie wymaga jakiejś zaawansowanej zdolności, praktyki ani żadnej magii! 🙂 Po prostu jest tak doskonale stworzona, ze zapewni Wam dokładny i piękny make-up. To przepis na doskonale geometryczne, perfekcyjne brwi. Okazuje się że odpowiednia formuła grafitu i cieniutki rysik oraz super trwałość to przepis na sukces!

Kredka do brwi Nanobrow i jej kolory

Do wyboru macie kilka ślicznych i bardzo twarzowych odcieni, które pasują do każdego typu urody. Wyglądają świetne w każdym świetle, a przy tym są bardzo naturalne. Myślę że bez problemu znajdziecie odcień dopasowany do Waszego koloru włosów, brwi, karnacji itd. Ja mam wszystkie odcienie, ponieważ chciałam przetestować, czy każdy pigment jest tak samo doskonały w makijażu. Oczywiście tak, uspokajam, że tak, wszystkie kolory spisują się znakomicie!

Kredka do stylizacji brwi Nanobrow Eyebrow Pencil – zalety

kredka do brwi wysuwana

Testując wszystkie kolory tej kredeczki, zapisywałam sobie jej zalety i spostrzeżenia. Zrobiła się z tego całkiem ciekawa lista, którą warto tu zamieścić. Proszę:
✔ to bardzo precyzyjna, dopracowana, wydajna kredka do brwi;
✔ w świetnej cenie <3
✔ uniwersalna i wszechstronna: zrobicie nią obrys brwi, zagęścicie i wypełnicie łuk brwiowy;
✔ w pięknych naturalnych i twarzowych kolorach (+ ta pigmentacja! WOW);
✔ nie potrzebujecie nic więcej do makijażu brwi;
✔ to trwały i bardzo łatwy makijaż w kilku gestach!

I co? Kupicie? A może już znacie i stosujecie kredkę Nanobrow?