Sanex Dermo – łagodne kosmetyki pielęgnacyjne dla dobra skóry

Bezpieczne i skuteczne produkty do każdego rodzaju skóry, które zapewnią nawilżenie i przywrócenie jej zdrowia? Z taką ofertą wychodzi Sanex, marka tworząca od 30 lat zaawansowane formuły produktów o składnikach identycznych z tymi, które występują naturalnie w skórze. Sanex Dermo to produkty do pielęgnacji ciała stworzone z myślą o kompleksowej ochronie wierzchniej warstwy naskórka. Co oferuje marka? Jak działają produkty Sanex?

Żele pod prysznic i antyperspiranty dla zdrowia skóry

Sanex to marka produktów pielęgnacyjnych, których zadaniem jest wsparcie naturalnej bariery ochronnej skóry. Zdrowa skóra wymaga codziennej pielęgnacji, aby zadbać o jej prawidłową kondycję. Żele pod prysznic Sanex oraz antyperspiranty Sanex to linia produktów, które mają skutecznie wspomagać zdrowie skóry, dzięki bezpiecznej formule. Sanex skład swoich produktów oparł przede wszystkim na niechemicznych substancjach, które występują w skórze w naturalnych warunkach. Celem stosowania produktów Sanex jest przede wszystkim zapewnienie optymalnych funkcji komórek skóry.

Dogłębne nawilżenie

Produkty Sanex Dermo to produkty, które mają zagwarantować prawidłowe nawilżenie skóry. Zdrowa skóra musi być odpowiednio nawodniona, dlatego Sanex dba o odpowiedni poziom wody w skórze, dzięki naturalnym substancjom nawilżającym. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają, że Sanex Dermo zatrzymuje wodę w skórze, dzięki zdolnościom przyciągania jej cząsteczek. To natomiast wpływa na miękkość i sprężystość skóry.

Równowaga kwasowo-zasadowa

Stosowanie produktów Sanex to również sposób na zapewnienie skórze naturalnej równowagi pH. Standardowo skóra ma lekko kwaśny odczyn, ale użycie produktów o zasadowym lub obojętnym odczynie, a nawet twarda woda, może zaburzyć równowagę kwasowo-zasadową. Żel pod prysznic Sanex Dermo to produkt, który ma lekko kwaśny odczyn na poziomie naturalnej kwasowości skóry, a więc jego stosowanie przywraca skórze naturalne pH.

Kompleksowa ochrona

Formuła Sanex Dermo dostarcza skórze kluczowych składników odżywczych, które zapewniają prawidłowe odżywienie skóry i wzmacniają ją. Produkty marki Sanex zostały opracowane tak, aby współpracować ze skórą i zwiększać jej naturalną odporność na działanie czynników szkodliwych np. bakterii i drobnoustrojów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *