Intraceuticals – seria zabiegów tlenowych odmładzających skórę

Zmartwieniem niemal każdej kobiety dbającej o swój wizerunek jest starzejąca się skóra. Nie da się całkowicie zapobiegać temu naturalnemu procesowi, ale warto znać metody, które skutecznie odmładzają skórę, także od wewnątrz. Przedstawiamy zabiegi Intraceuticals – innowację w dziedzinie kosmetyki.

Intraceuticals to linia zabiegów kosmetycznych, które opierają się na połączeniu właściwości serum do skóry starzejącej się i technologii tlenu hiperbarycznego. Co to oznacza prostymi słowami? Podczas zabiegu Intraceuticals wykorzystuje się infuzję tlenu pod ciśnieniem. Dedykowane do konkretnej cery serum zostaje rozpylone na skórę z odpowiedniej odległości i pod odpowiednim kątem przy pomocy sprężonego tlenu.

Co warte nadmienienia, efekty kuracji Intraceuticals są widoczne już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania ostatecznego efektu stosuje się jednak serię sześciu zabiegów, które powinny być wykonywane raz w tygodniu przez 6 tygodni. Taką kurację powinno się powtarzać do dwóch razy w ciągu roku, żeby efekt był długotrwały.

Jak działa kuracja Intraceuticals?

Serum w połączeniu ze zbawiennymi właściwościami tlenu to naturalna metoda liftingująca powierzchnię skóry w sposób bezinwazyjny. Wygładza zmarszczki, uelastycznia skórę, zapewnia jej odpowiednie nawilżenie i utlenienie. Zależnie od tego, na jaką kurację Intraceuticals się zdecydujemy, takiego efektu powinnyśmy oczekiwać.

Do wyboru mamy kurację Intraceuticals serum:
  • Rejuvenate (odmładzające, dzięki właściwościom kwasu hialuronowego),
  • Opulence (eliminujące przebarwienia),
  • Clarity Sensitive (łagodzące objawy trądziku różowatego i stanów zapalnych skóry),
  • Atoxelene (wygładzające zmarszczki mimiczne, okolic oczu i ust).

Uwielbiany przez gwiazdy zabieg Intraceuticals to w pełni bezpieczna, bezinwazyjna i bezbolesna metoda odmładzająca. Podczas zabiegu można się zrelaksować, bo aplikowane na skórę tlenem serum daje przyjemne uczucie łaskotania na twarzy. Intraceuticals nie powoduje również żadnych efektów ubocznych, a jedyne czego powinnyśmy oczekiwać po zabiegu to świeża, promienna i odmłodzona cera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *